Zoeken

Categorieën

GLC-LH-SM-UTP UTP 1000BASE-LX/LH LC SFP Tranciever MMF 1310nm

GLC-LH-SM-UTP UTP 1000BASE-LX/LH LC SFP Tranciever MMF 1310nm

GLC-LH-SM-UTP UTP 1000BASE-LX/LH LC SFP Tranciever MMF 1310nm

Meer details


40,80 ex. Btw

GLC-LH-SM-UTP

GLC-LH-SM-UTP UTP 1000BASE-LX/LH LC SFP Tranciever MMF 1310nm, 100% Compatible met Cisco GLC-LH-SM, meer informatie op : http://www.utpproducts.com/products/transceivers/cisco-compatible/glc-lh-sm-utp/

Winkelmand  

Uw winkelmand bevat geen producten.

Verzendkosten 0,00
Totaal 0,00

Prijzen zijn ex. Btw

Winkelmand Afrekenen